SWEPAC – špičková švédská kvalita

Swepac je švédskou společností, která má více než 40 leté know-how a zkušenosti s výrobou hutnící techniky. Aktuální sortiment zahrnuje více než 50 strojů z kategorií vibračních desek, vibračních pěchů a válců, vibračních lišt, ponorných vibrátorů, hladiček betonu a dalšího příslušenství.

Produkty značky Swepac jsou využívány malými, středními i velkými stavebními firmami a mnoha renomovanými půjčovnami stavební mechanizace po celé Evropě. Tito zákazníci mají na stroje vysoké požadavky a také díky tomu mají stroje Swepac stále vyšší a vyšší kvalitu.

Made in Sweden

Všechny stroje značky Swepac jsou vyráběny v centrále společnosti ve švédském městě Ljungby. Jedná se o moderním výrobní halu spuštěnou do provozu v roce 2009. Velký důraz je kladen na výběr dodavatelů veškerých komponentů, kteří musejí splňovat přísná kritéria kvality a musejí být ochotní spolupracovat na vývoji konečných produktů značky Swepac. Kvalita je ve Swepacu až na prvním místě.

Myslíme na přírodu

Naše výrobní hala je kompletně vytápěna geotermální energií. Ekologicky smýšlíme a chováme se v rámci celého našeho výrobního procesu a toto chování je pro nás důležité i při výběru dodavatelů. Naše hutnící technika k pohonu používá moderní a úsporné motory, které co nejméně zatěžují životní prostředí.

Nekončící výzkum a vývoj

Naše vlastní vývojářské a designerské oddělení neustále pracuje na zlepšování námi vyráběné hutnící techniky. Zpětná vazba od našich velmi náročných klientů napříč celou Evropu je pro nás hnacím motorem k trvalému zkvalitňování naší techniky. Naší prioritou je snadné a všestranné použití i v těch nejtěžších stavebních podmínkách, spolehlivost, odolnost a nízké náklady na provoz a údržby našich strojů.

Široké obchodní zastoupení

Oficiální obchodní zastoupení máme v Dánsku, Finsku, Norsku, Švýcarsku, Německu, Rakousku, Holandsku, Belgii, Irsku, Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Srbsku, Litvě, Estonsku a nově také v České republice prostřednictvím společnosti První Aktivní s.r.o.

Rychlá zpráva

Potřebujete více informací? Chcete poptat některý z produktů značky Swepac? Napište nám.